Antradienio varžybos

2010 02 24

Antradienio vakarą buvo sužaisti dar du susitikimai Nepriklausomybės taurės varžybose. Rokiškio "Pipirini" rezultatu 10-7 nugalėjo "Romuvos" kompaniją, o Senjorai po permainingos kovos 6-5 palaužė Kavoliškį.

Pirmo turo apžvalga

SENJORAI - ROMUVOS KOMPANIJA 5-3 (2-2)

Teisėjas: E. Ščiuplys, žiūrovų sk. 40

Pirmose taurės varžybose susitiko senimas ir jaunimas. Šį sykį nelengvą pergalę iškovojo Senjorai.

Įvarčiai: R. Vilkickis-1, V. Kazlauskas - 1, V. Mikalauskas -1, Ž. Drėgva - 2 visi Senjorai

A.Prunskus - 1, M. Šakalys -1, A. Samoilovas -1 visi Romuvos kompanija

PIPIRINI - KRAUNEDA 11-2 (4-0)

Teisėjas E. Gaigalas, žiūrovų sk. 20

Antrose vakaro varžybose "Pipirini" neturėjo labai daug vargo su "Krauneda".

Įvarčiai: M. Baltušis -1, M. Dūda - 1 abu "krauneda"

G. Sirvydis - 2, R. Janiūnas - 2, R. Blažys - 2, L. Navickas - 2, A. samoilovas -3 visi "Pipirini"

Antro turo apžvalga

ROMUVOS KOMPANIJA - PIPIRINI 7-10 (3-4)

Teisėjas E. Ščiuplys, žiūrovų sk. 30

Pirmame kėlinyje iš pradžių 2-0 pirmavo Pipirini, šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, bet kėlinį laimėjo labiau patyrę žaidėjai. Antrame kėlinyje rezultatas kurį laiką buvo lygus vėliau Pipirini pelnė kelis įvarčius ir tik kėlinio pabaigoje Romuvos kompanija sušvelnino rezultatą.

Įvarčiai : G. Sirvydis - 5, R. Janiūnas -2, V. Karpovas -1, D. Silickas -1, M. Mikėnas - 1 visi Pipirini

A. Prunskus - 4, M.Šakalys -1, E. Kavoliūnas - 1, A. Samoilovas - 1 visi Romuvos kompanija.

SENJORAI - KAVOLIŠKIS 6-5 (3-2)

Bene įtempčiausios varžybos kuriose visą laiką pirmavo Senjorai, bet Kavoliškis nenorėjo nusileisti ir varžybų pabaigoje buvo išlyginęs rezultatą 5-5, tačiau paskutinis žodis priklausė Senjorams ir likus maždaug 3 min. iki varžybų pabaigos jie įmušė pergalingą įvartį ir šventė antrą pergalę.

Įvarčiai: Ž. Drėgva 3, R. Vilkickis - 2, V. Mikalauskas - 1 visi Senjorai

A. Sadauskas -3, D. Žižiūnas -2 abu Kavoliškis.